TARİHÇEMİZ

Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti Lefkoşa'da kaşe, mimari proje çıktısı, mimari proje katlama, baskı, matbaa, kartvizit, el ilanı, kişiye özel tasarım ürünler, tez baskısı ve ciltleme, PVC kart baskı, panoramik albüm imalatı, T-shirt baskısı, süblimasyon ürünler ve lazer kaşe üretimi hizmetleri veren Fıstık Copy Center deneyimi, tecrübeli ve çalışkan personeli ve sahip olduğu en yüksek teknoloji ve kaliteye sahip cihaz ve donanımlarıyla siz müşteri ve paydaşlarına en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen bir firmadır.

Mimari Proje Çıktısı ve Katlama
Bir mimari projeyi hazırlamak doğal olarak çok önemli bir süreçtir. Ancak, projenin sunumu da en az hazırlık süreci kadar önemlidir. Zira, müşterilerinize ve paydaşlarınıza fikirlerinizi aktarmak için proje baskılarını kullanırsınız. Müşterilerinize ve paydaşlarınıza sunacağınız projelerin güvenli bir biçimde taşınması ve doğru şekilde katlanması oldukça önemli bir süreçtir. Doğru biçimde katlanmış mimari proje çıktıları ile müşterilerinizi etkileyebilir ve işinizi büyütme konusunda önemli bir adım atabilirsiniz.

Kartvizit
Çok farklı malzemeler kullanarak çok değişik tasarımlara sahip kartvizit baskıları yapan firmamızda en son teknolojiye sahip cihazları kullanıyor ve arzuladığınız boyut ve şekilde baskı yapabiliyoruz. Detaylı ve çok özel tasarımların baskısını en profesyonel şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Kişiye Özel Tasarım Ürünler / Süblimasyon Ürünler
Günümüzde neredeyse herkes aynı markaları giyiyor, aynı yerlerde yemek yiyor ve aynı takıları takıyor. Sanayi devrimi sonrasında ortaya çıkan seri üretimin bugün zirvesinde yaşıyoruz diyebiliriz. Sokağa çıktığınızda ya da bir alışveriş merkezine gittiğinizde sizinle aynı tişörtü ya da aynı ayakkabıyı giyen veya aynı takıyı takan ya da aynı bilgisayarı, telefonu ve takvimi kullanan birçok insana rastlamanız çok muhtemel. Bu yüzden, artık insanlar özel hissetmek ve eşsiz olduklarını duyumsamak için kişiselleştirilmiş ürünleri tercih ediyorlar.

Kişiye Özel Tasarım Ürünler / Süblimasyon Ürünler denince akla ilk gelenler üzerine istediğiniz bir şekil, figür, resim ya da fotoğrafın basıldığı bir kupa ya da telefon kılıfı gelmekte. Herhangi bir resmi, şekli, figürü ya da fotoğrafı kupalara, plakalara ve diğer sert yüzeylere bastırmak istiyorsanız süblimasyon ürünler tam size göre.

Lazer Kaşe Üretimi
Fıstık Copy Center’da kullanılan yüksek teknolojiye sahip lazer kaşe üretim makineleri sayesinde çok kısa sürede istenen detayda ve yüksek kalitede kaşeler üretilebilmektedir. Kaşeler özellikle belli meslek gruplarının sürekli kullandığı malzemelerdir ve iş hayatında önemli bir yere sahiptirler. Yüksek kaliteye sahip bir kaşeye sahip olmak sizin, kurumunuzun ve firmanızın profesyonelliğini yansıtan bir unsurdur. Fıstık Copy Center’da bilgisayar ortamındaki her türlü tasarım lazer kaşe üretim ekipmanlarımızla kısa sürede hazırlanmaktadır. Matbaa
Matbaa ihtiyaçlarınızı en yüksek kalitede ve en kısa sürede karşılayan firmamızda en son teknolojiye sahip donanım, ekipman ve cihazları kullanıyor ve her türlü formatta matbaa baskısı yapabiliyoruz. Ayrıca, detaylı ve çok özel projelerin baskısını en profesyonel şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Fıstık Copy Center tüm baskı ve matbaa kapsamında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasiteye sahip olmakla kalmayıp konusunda uzman personeliyle üstün kalitede üretim gerçekleştirmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tamamına hizmet veriyoruz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun her türlü çözüm için hizmetinizdeyiz.
Fıstık Copy Center

Neden Bİz

Profesyonel Donanım
Yılların Deneyimi
Profesyonel Ekip