Lefkoşa Kaşe

Lefkoşa Lazer Kaşe

Kaşeler özellikle resmi dokümanlarda sıklıkla kullanılan malzemelerdir. Bazı dokümanlarda ise kullanılması yasal bir gerekliliktir. Resmî kurumların yanı sıra kaşeler firmanın kurumsallığını pratik biçimde belirtmekte çok kullanışlı bir araçtır. Kaşeler, hazırlanan herhangi bir dokümanın kimin tarafından onaylandığını belirtmekte kullanılırlar. Eskiden daha ziyade ahşap saplı olarak kullanılan kaşeler bugün yerlerini plastik ve metal saplı otomatik kaşe makinelerine bırakmışlardır. Eski tarz kaşeler ayrıca bir mürekkebe ihtiyaç duyarken, günümüzde kullanılan otomatik kaşelerin mürekkebi kendi içinde bulunmaktadır. Yeni nesil otomatik kaşeler çok farklı renk, boyut ve şekilde bulunmaktadır.

Lazer kaşe üretim makineleri, yüksek verimlilikle lastik kaşelerin üretimi için en uygun alternatiflerdir. Söz konusu makineler sayesinde kaşeler üzerinde grafik veya küçük metin gibi öğeler kolayca oluşturulabilir. Lazer kaşe üretimi makinelerinden önce kaşelerin metin ve şekillerin bulunduğu lastik kısmı için polimer bir malzeme kullanılırdı. Elde edilmek istenen metin veya şekiller önce bir yazıcı kullanılarak bastırılır, daha sonra bu metin ve şekiller özel cihazlar kullanılarak negatif filmler oluşturulurdu. Bahse konu negatif filmler de yine özel bir ekipman marifetiyle lastik üzerine uygulanırdı. Oluşturulan lastik kesilerek kaşe basma makinelerine monte edilerek işlem tamamlanırdı. Ortaya çıkan kaşeler ise bugünkü kadar hassas olmazdı.

Günümüzde ise Fıstık Copy Center’ın da kullandığı yüksek teknolojiye sahip lazer kaşe üretim makineleri sayesinde çok kısa sürede istenen detayda ve yüksek kalitede kaşeler üretilebilmektedir. Kaşeler özellikle belli meslek gruplarının sürekli kullandığı malzemelerdir ve iş hayatında önemli bir yere sahiptirler. Yüksek kaliteye sahip bir kaşeye sahip olmak sizin, kurumunuzun ve firmanızın profesyonelliğini yansıtan bir unsurdur. Fıstık Copy Center’da bilgisayar ortamındaki her türlü tasarım lazer kaşe üretim ekipmanlarımızla kısa sürede hazırlanmaktadır.

Güzel dizayn edilmiş ve kaliteli bir kaşe ile müşterilerinizi etkileyebilir ve işinizi büyütme konusunda önemli bir adım atmış olursunuz. İşte bu noktada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yüksek kalitedeki kaşeler için tercih edebileceğiniz en önemli iş ortağınız Fıstık Copy Center yardımınıza yetişmekte.

Firmamızda en son teknolojiye sahip cihazları kullanıyor ve çok kısa sürede kaşelerinizi teslim edebiliyoruz. Kaşelerde kullanılan cihazların yanı sıra kullanılan malzemenin kalitesi de önem arz etmektedir. Biz de kaşe makinelerinde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Lefkoşa lazer kaşe üretimi talebinin yoğun olarak yaşandığı bir şehir. Her türlü lazer kaşe üretim ihtiyacınız için Fıstık Copy Center’ı tercih edebilirsiniz. Acil ortaya çıkan kaşe ihtiyaçlarınızda da yardımınıza yetişiyor ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin her noktasında kaşelerinizi en kısa süre teslim ediyoruz.

Fıstık Copy Center lazer kaşe üretimi kapsamında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasiteye sahip olmakla kalmayıp konusunda uzman personeliyle üstün kalitede üretimi tam da istediğiniz standartlarda sağlamaktadır. Lefkoşa ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tamamına hizmet veriyoruz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.