Lefkoşa Mimari Proje Çıktısı

Mimari Proje Çıktısı

Mimari projeler herhangi bir yapının inşa edilmesi ve ruhsatının alınması için gerekli zorunlulukardan biri hatta en başta gelenidir. Proje, hedeflenen yapının tam olarak nasıl olması, hangi boyutlarda olması ve hangi malzemelerin kullanılacağının belirtildiği ve günümüzde artık tamamen bilgisayar ortamında gerçekleştirilen bir sürecin sonunda ortaya çıkmaktadır. Bilgisayar ortamında tasarım programlarıyla hazırlanan bu projelerin kâğıt üzerine dökülmesi ise önemli bir başka süreçtir ve en az projenin hazırlanması kadar önemlidir.

Mimari proje çıktıları, yüksek çözünürlük ve kontrast gerektiren baskılardır. Mimari ve mühendislik sunumlarında kullanılan çıktılar büyük boyutlarda olur ve projelerin müşteri ve paydaşlarla paylaşılması için okunması kolay bir alternatif oluşturur. Ayrıca baskı sayısının fazla olması durumunda düşük maliyetli bir seçenektir. Bu çıktılar siyah-beyaz veya renkli CAD çizimleri, yer planları veya mühendislik tasarımları için kullanılırlar.

Bir projeyi hazırlamak doğal olarak çok önemli bir süreçtir. Ancak, projenin sunumu da en az hazırlık süreci kadar önemlidir. Zira, müşterilerinize ve paydaşlarınıza fikirlerinizi aktarmak için proje baskılarını kullanırsınız. Yüksek çözünürlüğe sahip ve renklerin doğru biçimde ortaya çıktığı mimari proje çıktıları ile müşterilerinizi etkileyebilir ve işinizi büyütme konusunda önemli bir adım atmış olursunuz. İşte bu noktada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yüksek kalitede ve zamanında baskılarınız için tercih edebileceğiniz en önemli iş ortağınız Fıstık Copy yardımınıza yetişmekte.

Proje üretimi ve teknik resim gibi konulara ihtiyaç duyan her meslek grubu için mimari proje çıktıları sağlayan firmamızda en son teknolojiye sahip cihazları kullanıyor ve geniş formatta baskı yapabiliyoruz. Bu, şu anlama gelmektedir: sonsuz uzunlukta baskı yapabilmekteyiz ve bunu renkli lazer sistemi ile gerçekleştirmekteyiz. Detaylı ve çok özel projelerin baskısını en profesyonel şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Mimari proje çıktılarında, kullanılan cihazların yanı sıra kullanılan kâğıdın kalitesi de önem arz etmekte. Biz de projelerinizde en kaliteli kâğıtları kullanıyoruz. Projeleriniz için kullandığımız kâğıtların kalite özellikleri, selüloz içeriği ve hamuru üretim süreçlerimizde sürekli kontrolden geçirilmektedir.

Uzun çalışma süreleri ve uykusuz gecelerinizin ürünü olan projeleriniz plotter olarak adlandırılan dijital proje baskı cihazları kullanılarak hızlı ve kaliteli biçimde üstün kaliteli kâğıtlar üzerine basılmaktadır.

Lefkoşa mimari proje çıktısıtalebinin yoğun yaşandığı bir şehir. Hem iç hem de dış mimarlık projelerinin yanı sıra akla gelebilecek her türlü proje çıktılarınız için Fıstık Copy Center’i tercih edebilirsiniz. Acil ortaya çıkan baskı ihtiyaçlarınızda da yardımınıza yetişiyor ve proje baskınızı en kısa süre teslim ediyoruz.

Fıstık Copy Center Lefkoşa mimari proje çıktıları kapsamında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasiteye sahip olmakla kalmayıp konusunda uzman personeliyle proje çıktılarınızın üstün kalitede üretimini tam da istediğiniz standartlarda sağlamaktadır. Lefkoşa ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tamamına hizmet veriyoruz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Mimari proje çıktıları kapsamında bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun boyut ve fiyatı seçebilirsiniz.